İçerik Danışmanlığı

İçerik Danışmanlığı; web sitesi için doğru içerik stratejisini belirlemek ve içeriklerin arama niyeti analizlerinden, yayınlanmasına kadar geçen sürede verilen hizmettir.

Birebir İçerik Danışmanlığı Görüşmesi

Soru cevaplardan ve özel tüyolardan oluşan size ve web sitenize özel olarak online şekilde gerçekleştirilen birebir görüşme hizmetinden faydalanmak ister misiniz? Hizmetin kapsamında yer alan detaylar aşağıdaki şekildedir;

Birebir İçerik Danışmanlığı

Birebir Danışmanlık Hizmeti Neleri Kapsıyor?

 • Hizmet 45 dakika ve online olarak gerçekleştirilir
 • İçeriğe dair aklınıza takılan tüm soru ve konuları sorabilirsiniz
 • Sitenizin içeriklerini ve yayınlanmış olan içeriklerin doğruları ve hataları incelenir
 • Yapılan hataları, yapılması gerekenleri tespit eder içerik dahilinde bir yol haritası çizilir
 • Rakip analizi ve rakiplerinizin içeriklerine dair eksik ve artılar incelenir
 • Hizmet sonunda görüşme kaydı daha sonra tekrar edilebilmesi için sizinle paylaşılır
  (Not: Görüşme kayıtları birebir danışmanlık olduğu için 2.ci kişi ya da kurumlarla asla paylaşılmaz!)
 • Hizmet dahilinde “Web Siteniz için İçerik Tüyoları” kitapçığı ve ek hediyeler adresinize kargoyla gönderilir
Sizi Arayayım?

İletişime geçmek için aşağıda bulunan formu doldurunuz ya da [email protected] mail adresine mail gönderiniz.

Online İçerik Danışmanlığı

İçerik Danışmanlığı Görüşmesi Size Ne Kazandıracak?

Görüşme esnasında öncelikle içeriğe dair konulardaki tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Aklınızdaki soru işaretlerini beraberce ortadan kaldıracağız.

Web sitesindeki içeriklerinizi ya da rakip içerikleri inceleyip doğru ve yanlışları beraber gözden geçireceğim.

Yazarlar ile nasıl çalışmalıyız? Nelere dikkat edilmeli? Sipariş verirken doğru şekilde nasıl verilir ve en faydalı içeriği elde etmenin yollarına dair bilgilendirmeler yapılacak. Bu bilgiler sebep sonuç ilişkileri dahilinde öneri ve tüyolarla açıklanacaktır.

Şayet sektörde yazarlık yapan bir içerik yazarı iseniz müşteriyi doğru anlama, başlıkları ve siteyi doğru analiz etme ve en faydalı içeriği nasıl kolay ve hızlı yazabilirsiniz konularında önemli öneri ve tüyolara yer vereceğim.

İçerik sektörüne dair siparişlerin %80’lik bir dilimi siparişlerin yetersiz brief ile verilmesi ya da yanlış anlaşılma konularından kaynaklı olarak yanlış veya hatalı yazımlarla faydasız içeriklerle sonlanıyor.

Önemli Bilgi: Hiç kimse kendi web sitesini kendisi kadar iyi analiz edemez ve kitlesinin neye ihtiyacı olduğunun ön görüsünü kendisi kadar iyi kurgulayamaz. Bu minvalde kendi hayallerinizi yalnızca kendi dokunuşlarınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Web Siteniz için İçerik Tüyoları Kitapçığı

Web Siteniz İçin İçerik Tüyoları Kitapçığı Nedir?

Kitapçık web sitenizin tek bir sayfasını title, description kısmından footer kısmına kadar nasıl doğru şekilde kurgulayacağınızı anlatan bir tek sayfa analiz rehberidir. Web siteniz için içerik tüyoları kitapçığı içerisinde uygulanan ve anlatılan yöntemler test edilmiş, analizler yapılmış ve sonuçları karşılaştırarak en iyisini hedeflemek amacıyla yazılmıştır.

İçerik Editörlüğü Hizmeti

İçerik Danışmanlığı ve Editörlüğü Hizmeti

Süper İçerik dahilinde verilen bu hizmet türü ise sayfalarınıza özel ya da sitenizin bloguna özel olmak üzere iki ayrı çeşitte sunuluyor. Siteniz analiz ediliyor ve ihtiyacı olan içerikler kurgulanıyor. Birbirine bağlantılı şekilde paketler dahilindeki kelime sayılarına ulaşana kadar kurgu tamamlanıyor ya da tekrarlanıyor.

İçerik Danışmanlığı Blog Hizmeti Detayları

 • Stok Görsel Desteği
 • Sosyal Medya Yönlendirmesi
 • Seo Araçları Optimizasyonu (Yoast, All in, Rank Math Seo)
 • Başlık/H Etiketleri (Başlık kurgusu)
 • Meta Title/Description
 • İç Link İnşası
 • Rakip Analizi
 • Anahtar Kelime Analizi
 • Birebir Danışmanlık
 • İçerik Stratejisi Desteği (30dk’lık Birebir Toplantı)
İçerik Kurgusu

İçerik Planlama ve Kurgusu

İçeriğin kalitesi oldukça önemli ancak doğru kitleye doğru içerikleri üretmek te bir o kadar önemli. Arama niyeti dahil rakip analizleri ve içeriğe dair kurgusal içerik stratejisi ele alınarak hangi tür içeriğe ihtiyaç olduğu ve hangilerinin sitenize fayda sağlayacağı konularında planlama yapılır.

Kurgusal İçerik Stratejisi

Kurgusal İçerik Stratejisi Nedir?

Kurgusal içerik stratejisi; Pascal üçgeni gibi ana konuya bağlı ve birbirini destekleyen doğru ve faydalı içeriklerin oluşturduğu bir kurgusal strateji türüdür.

Bu stratejinin ne gibi faydaları var? Öncelikle birbirini ilgilendiren ve bağlantılı konuların olduğu içerikler sitenizi güçlendirir. Bu güçlendirmeyi şu şekilde betimleyebiliriz. Bir konuda uzman olan kişiye ilgili konuda hangi soruyu ya da konuyu sorarsanız sorun cevaplarsa bunu da detaylı şekilde ders verir gibi anlatıyorsa o kişinin değeri konuya dair bilgisini nasıl güçlü buluyorsak siteniz için bu kurguya sahip olduğunuzda Google ve kullanıcılar da sizi gözünce güçlendireceklerdir.

Örneklemek gerekirse; İçeriğe dair her sorunun ve konunun cevabını veren bir site Google’ın gözünde “içerik” alanında güçlü bir konumda yer alacaktır. İçerik Nedir?, Nasıl Yazılır, Yazarken Nelere Dikkat Edilir?, Türleri Nelerdir?, Bu Türler Nasıl Yazılır?, Türleri Yazarken Yapılan Yanlışlar, İçeriği Yayınlarken Yapılması Gerekenler gibi… Ana konusu “içerik” olan bir kurgu web sitenizin içerik alanında güçlenmesini, sıralama almasını ve hit almasını sağlayacaktır.

İçerik Danışmanlığı Bilgi ve İletişim

Sizi Arayayım?

İletişime geçmek için aşağıda bulunan formu doldurunuz ya da [email protected] mail adresine mail gönderiniz.

Başa dön tuşu