Hakkımda

Doğukan ERDURGUN
Kurucu, Süper İçerik – Online İçerik Sipariş Servisi & İzmir Social Dijital Ajansı

1989 İzmir Doğumluyum. Çekirdek ailemle İzmir’de yaşıyorum. Ege Üniversitesi Elektronik Teknolojileri bölümünü okudum ancak kariyer planımı web üzerinde yaptım. Çalışma hayatım süresince birçok firmanın web işleri konusunda desteğini sağladım.

2004 Yılında toplist ile başlayan macerasından sonra uzun yıllar sosyal medya alanında kendimi geliştirdim. Ardından bu alanda firma ve ajanslara verdiğim hizmetleri başarılı bir şekilde yürüttüm. 2012 yılında bireysel olarak haber ve web siteleri için içerik yazarlığına başladıktan sonra 2014 yılının sonunda bu işi ekipleştirip daha fazla kişiye daha iyi şekilde sunma kararı aldım. 2015 yılında yaptığım bazı girişimler neticesinde son olarak 2016 yılının son çeyreğinde Süper İçerik markasını piyasaya çıkardım.

2016 yılının Ekim ayında aldığı domain ile hâlâ aktif olarak içerik ajansı hizmet veriyoruz. Sistem 500+ kişilik yazar ekibi ve Uzman editör kadrosu ile İzmir’de faaliyetlerine devam ediyor. İçerik Kraldır girişimi ile de İçerik Yazarlığı Eğitimi vererek sektörü iyileştirme ve büyütme adına yoluma devam ediyorum…

Sizi Arayayım?

İletişime geçmek için aşağıda bulunan formu doldurunuz ya da [email protected] mail adresine mail gönderiniz.

Başa dön tuşu